• Producent: Ultrasone
  • Minimalna ilość zamówienia: 1

Produkt archiwalny

Skontaktuj się z nami w celu poznania aktualnej oferty

Ultrasone Performance 880

Słuchawki nauszne

Hasło reklamowe nowej serii słuchawek Ultrasone brzmi "Statement of Sound & Design". Oznacza to, że nowa linia została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach i entuzjastach dźwięku hi-fi, stawiających sprzętowi najwyższe wymagania. Tak w studiu, jak w domu i w drodze.

Stawiając sobie za cel profesjonalną jakość dźwięku, ekskluzywny design oraz high-endową technologię, firma Ultrasone dołożyła starań, by ten produkt był dopracowanych w najmniejszych szczegółach. Podstawą konstrukcji są opatentowane przez Ultrasone technologia S-Logic Plus oraz system ekranowania ULE, chroniący użytkownika przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Kombinacja delikatnego, matowego lakieru z połyskliwymi akcentami daje nausznicom swobodną elegancję i jest najlepszym dowodem kunsztu ich twórców. Złocony przetwornik zapewnia niewiarygodną liniowość.

Rozmiar nie ma znaczenia, kiedy chodzi o komfort

Kwestia komfortu była priorytetem podczas etapu projektowania nausznic serii Performance. Żaden użytkownik słuchawek nie chce irytować się, próbując dopasować słuchawki. Każdy z kolei chciałby po prostu zapomnieć, że w ogóle ma je na głowie. Wysokogatunkowa skóra nausznic otacza dopasowującą się piankę, która "zapamiętuje" kształt głowy. Przez to dokładnie dopasowuje się do użytkownika, oferując możliwie najlepszą ochronę przed zewnętrznymi hałasami.

Ultrasone Performance 880

Dokładnie dopasowujący się, wygodny pałąk dopełnia znakomitego komfortu. W fazie testów linii Performance zadbano, aby słuchawki były w stanie dopasować się do każdej głowy.

Wszystkie modele serii Performance dostarczane są z odłączanymi kablami. Model 880 wyposażony jest w 2 kable: prosty 3m zakończony jackiem 3.5mm (w zestawie złocona przejściówka na 6.3mm), oraz 1.2m z mikrofonem i sterowaniem do smartfona.

Słuchawki nauszne

Specyfikacja:

- Przetworniki: Dynamiczne

- Konstrukcja obudowy: Zamknięte

- Impedancja: 32 Ohm

- Skuteczność: 94dB

- Pasmo przenoszenia: 7 - 35.000Hz

- Długość przewodu: 1.2m, 3m

- Typ wtyku: 3.5mm mini jack

- Typ wtyku: Prosty, Kątowy

- Regulacja głośności: NIE

- Mikrofon: NIE

- Etui ochronne: TAK

- Redukcja szumów: NIE

- Rozmiar przetwornika: 40mm

- Obrotowa słuchawka: NIE

- Przewód do słuchawki: Lewa

- Kabel spiralny: NIE

- Składane: NIE

- ekranowanie ULE, chroniące przed promieniowaniem elektromagnetycznym

- technologia S-Logic™ PLUS kreuje realistyczną scenę dźwiękową

- automatyczne dopasowanie do kształtu głowy

- przetwornik 40mm, membrana PET wzmacniana tytanem, magnes NdFeB

- neoprenowe etui transportowe w zestawie