• Producent: PMC
  • Minimalna ilość zamówienia: 2

Produkt archiwalny

Skontaktuj się z nami w celu poznania aktualnej oferty

PMC BB5 SE

Kolumny podstawkowe

BB5 to największa kolumna tej linii, a jej 15-calowa jednostka basowa Radial ™ umożliwia reprodukcję muzyki o najszerszym zakresie dynamiki z absolutną łatwością i pewnością siebie.

BB5 to największa kolumna tej linii, mogąca się poszczycić potężną 15-calową jednostką basową Radial ™, w której zastosowana jest opracowana przez PMC technologia zaawansowanej linii transmisyjnej ATL ™ (Advanced Transmission Line), pozwalając głośnikowi na obsługę muzyki o najszerszym zakresie dynamicznym z niesamowitą łatwością i pewnością siebie. Jednakże kolumna BB5 nie jest przeznaczona wyłącznie do najgłośniejszych utworów; subtelny materiał akustyczny jest odtwarzany ze zwinnością i delikatnością właściwymi dla konstrukcji kompaktowych.

PMC BB5 SE

Aktywne konstrukcje PMC przenoszą kolumny głośnikowe na inny poziom; wzmocnienie jest precyzyjnie dopasowane do specyficznych wymogów dotyczących konstrukcji mocy kolumny i jest bezpośrednio sprzężone z jednostkami głośników w celu zapewnienia lepszej kontroli i bardziej wydajnego transferu energii. Zapewnia to im większą swobodę działania, polepsza rozdzielczość, poprawia wydajność chwilową i gwarantuje, że głośnik brzmi bardziej realistycznie, naturalnie i potężnie. Aktywne systemy można również dostosować do gustu klienta i indywidualnego środowiska odsłuchowego dzięki możliwości sterowania częstotliwością. Są one również, w celu zagwarantowania ich optymalnej wydajności, dostrajane na miejscu przez przeszkolonych w naszej fabryce inżynierów instalacyjnych.

Kolumny podstawkowe

Specyfikacja:

- Skuteczność 91dB 1W 1m

- Impedancja 4 Ω

- Pasmo przenoszenia 17Hz - 25kHz

- Częstotliwość podziału zwrotnicy 380Hz - 3.8kHz

- Głośnik wysokotonowy 27mm SONOLEX soft dome Ferrofluid cooled

- Głośnik średniotonowy PMC75 SE - 75mm soft dome

- Gł. niskotonowy PMC 15” 380mm Radial driver

- Wymiary (S x W x G) 432 x 1040 x 810 mm

- Waga 87,00 kg