• Producent: iFi
  • Minimalna ilość zamówienia: 1

Produkt archiwalny

Skontaktuj się z nami w celu poznania aktualnej oferty

iFi Audio iEMatch 2.5

Akcesoria do słuchawek stacjonarnych

Kochasz swojego drogiego DAPa i wysokiej klasy słuchawki? Z iEmatch 2.5 możesz wycisnąć maksimum ze swojego luksusowego zestawu.

Może jest maly, ale ma ogromny wpływ!

Dedykowany dźwięk

W przeciwieństwie do oryginalnego iEMatch, iEMatch2.5 jest przeznaczony do użytku z wysokiej klasy DAPami (przenośnymi odtwarzaczami audio) i słuchawkami o wysokiej rozdzielczości, co pomaga:

Zlikwidować szum tła

Zmniejszyć syczenie

Dzięki ustawieniom czułości High i Ultra Twój dźwięk jest wzmocniony, więc możesz usłyszeć wszystko - od wysokiej tonacji struny E do niskiego dudnienia bębna basowego. To muzyka, którą należy usłyszeć.

Dookoła świata

iEMatch2.5 może podróżować po świecie. Dzięki specjalnym zatyczkom do uszu, adapterowi samolotu i pokrowcowi podróżnemu możesz poruszać się po świecie z nieprzerwanym dźwiękiem wysokiej rozdzielczości. W domu lub za granicą, jeśli kochasz muzykę, nigdy nie wyjdziesz z domu bez niego.

Jeszcze nic nie słyszałeś

Więc myślisz, że słyszałeś wszystko, co musisz usłyszeć? Podłącz iEMatch2.5 między słuchawkami i DAP, aby w końcu uzyskać jak najwięcej ze inwestycji w sprzęt.

Cechy:

- IEMatch2.5 jest największym bratem iEMatch i Ear Buddy i posiada:

- Pozłacane złącza 2,5 mmOkablowanie przewodem 6N ze srebra i miedzi

- Umożliwia to lepszy przesył sygnału. A dzięki eleganckiej, aluminiowej obudowie iEMatch2.5 wygląda to świetnie.

- Idealny pozłacany dodatek! Dla osób posiadających dedykowane cyfrowe odtwarzacze audio o wysokiej rozdzielczości (DAP), które oferują zbalansowane wyjście 2,5 mm.

- Aby usłyszeć wszystko od wysokiego tonu tamburynu do najgłębszego dudnienia kotła, potrzebujesz szerokiego zakresu dynamiki. Dzięki doskonałym przetwornikom cyfrowo-analogowym, DAP-owi i słuchawkom, dźwięk WSZYSTKIEGO będzie wzmocniony, w tym szum własny źródła I poziom dźwięku. Do tego dochodzą jeszcze słuchawki wyższej klasy i IEM, które same w sobie są czułe.

- Aby zbudować system wokół drogiego wzmacniacza słuchawkowego o wysokiej rozdzielczości, a następnie użyć go na komfortowym (nie wspominając o bezpiecznym) poziomie odsłuchu, trzeba zmniejszyć głośność do około 60% jego pojemności, co zmniejszy zarówno jego zakres dynamiczny i jakość dźwięku. To jak oglądanie telewizji HD z brakiem niektórych pikseli na ekranie. Tracisz także około dwóch bitów rozdzielczości.

- To urządzenie „osłabia” głośność i bezpiecznie umożliwia zwiększenie głośności cyfrowej na DAP bez bolesnych konsekwencji! Przekłada się to na przekazywanie większej ilości informacji muzycznych, najlepszy zakres dynamiczny i brakujące bity odzyskane dzięki pełnemu wrażeniu muzycznemu w wysokiej rozdzielczości! Jednocześnie wycisza szumy tła, zwiększając przyjemność słuchania.

- Wykorzystuje najwyższej jakości komponenty, od stopu aluminium i magnezu 6063-TS, aż po kabel do transmisji sygnału, który jest matrycą ze srebra i miedzi 6N. Całość jest nawet lepsza niż suma części - po prostu sprawia, że ​​muzyka jest najbardziej przejrzysta.

- Podróżuj przez świat. W komplecie aksamitny pokrowiec, pozłacany adapter do samolotu i zatyczki do uszu z pianką pamięciową.

Akcesoria do słuchawek stacjonarnych

Specyfikacja:

- Impedancja wejściowa: 16 ohm

- Impedancja wyjściowa: <2,5 ohm (wysoka czułość)l <1,0 ohm (ultra czułość)

- Waga: 12,2 g

- Całkowita długość: 116 mm

- Okres gwarancji: 2 lata

- Regulacja czułości Ultra (-24dB) i High-Gain (-12dB)

- Okablowanie 6N srebrno-miedziane z powłoką ze stopu aluminium i magnezu FINAL6063-T5

- Pozłacana płytka drukowana z komponentami audiofilskimi (np. Rezystory MELF)

- Pozłacane złącza męskie / żeńskie 2,5 mm