• Producent: iFi
  • Minimalna ilość zamówienia: komplet

Produkt archiwalny

Skontaktuj się z nami w celu poznania aktualnej oferty

iFi Audio Ear Plugs

Zatyczki do uszu

Wiemy, że kochasz muzykę, ponieważ nic innego nie ma takiej mocy, by cię złapać i nigdy nie odpuścić.

Ale wszyscy lubimy trochę przestojów, aby odpocząć i zastanowić się.

Zatyczki do uszu iFi Audio Ear Plugs Ci to gwarantują.

Oderwij się

Zatyczki do uszu iFi Audio Ear Plugs są niezwykle skuteczne. Tak bardzo, że zmierzona redukcja szumów jest jeszcze lepsza niż najwyższej klasy słuchawki Active Noise Cancellation.

Są bezproblemowe i wykonane w 100% pianki pamięciowej, stworzone przez iFi, aby zapewnić sobie niezakłócony spokój. Nasz unikalny kształt dopasowuje się do kształtu przewodu słuchowego.

Nie wypadną podczas snu. Niezależnie od tego, czy chcesz uciec od zgiełku otaczającego Cię świata, czy chcesz głębokiego snu, z niewiarygodną redukcją hałasu o 37 dB, obudzisz się odświeżony i gotowy na wszystko, co na Ciebie rzuci dzień.

Podłącz się

Osiem par zatyczek do uszu, każda para z przezroczystym futerałem na iFi. Tylko nie używaj ich podczas jazdy na rowerze lub biegania! Na pewno nie będziesz wiedział, co jest za tobą.

Zatyczki do uszu + słuchawki z aktywną redukcją szumów = spokój

Zatyczki do uszu

iFi Audio Ear Plugs

Niezadowolony z poziomu tłumienia najlepszych słuchawek ANC? Nic dziwnego. Najlepsze słuchawki z aktywną redukcją szumów oferują redukcję średnio na poziomie 25 dB. Jest to wystarczające, ale nie oferuje to całkowitego wyciszenia hałasu otoczenia lub płaczących dzieci.

Rozwiązaniem jest połączenie zatyczek iFi Ear Plugs ze słuchawkami ANC. Razem pozwolą one uzyskać około 62 dB redukcji hałasu i pozwolą cieszyć się ciszą pustego pokoju.

Specyfikacja:

- 100% pianka pamięciowa klasy premium z przezroczystym, twardym futerałem

- Niesomowita redukcja szumów o 37 dB

- Opcjonalny iPouch to doskonale dopasowany twardy futerał do przechowywania zatyczek do uszu / IEMów